DIVU DEGVIELU DZINĒJI

Atbilst vides aizsardzības noteikumiem, izmantojot gan dīzeļdegvielu, gan gāzes degvielu:

Dabasgāzes izmantošana kuģu dzinēju nozarē šobrīd piesaista uzmanību gan kā veids, kā risināt degvielas izmaksu svārstību problēmu, gan kā veids, kā samazināt vides piesārņojumu. Balstoties uz mūsu uzticamajiem dzinējiem, kas mūsu klientiem uzlabos ekspluatācijas cikla efektivitāti, YANMAR ir izstrādājusi divu degvielu dzinēju, kas var izmantot gan dīzeļdegvielu, gan gāzi un kas atbilst IMO NOX Tier3 noteikumiem, kā arī SOX emisijas kontroles zonas prasībām.

Izcila veiktspēja, pateicoties YANMAR unikālajai sistēmai:

Var darboties ar dabasgāzi jebkurā reģionā:

Reāllaika cilindra iekšējā spiediena analīze kopā ar ātrgaitas kontroli ļauj šai sistēmai izvairīties no nepareizas sadegšanas (knocking) pat tad, ja izmanto dabasgāzes ar zemu metāna skaitli. Šis dzinējs nodrošina izcilu sadegšanas stabilitāti, tāpēc to var darbināt ar dabasgāzi jebkurā reģionā un bez jaudas ierobežojumiem.

Degvielas pārslēgšana pat pie 100% jaudas

Varat brīvi izvēlēties, kuru degvielu izmantot. Sistēma ļauj navigācijas laikā pārslēgties no dīzeļdegvielas režīma uz gāzes režīmu bez jaudas ierobežojumiem. Turklāt ārkārtas situācijās sistēma var droši un nekavējoties pārslēgties no gāzes režīma atpakaļ uz dīzeļdegvielas režīmu.

Propulsijas dzinēju specifikācijas

Palīgdzinēju specifikācijas